Ekspresy do kawy Jura
Sprzedaż materiałów eksploatacyjnch
oraz serwis ekspresów Jura
tel. 696 158 042
e-mail: serwis@ekspresyjura.eu
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Doradztwo i sprzedaż ekspresów Jura
tel. 660 420 242
e-mail: jura@ekspresyjura.eu
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00


INFORMACJE

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Jura.

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

tel. +48 660 420 242

biuro@ekspresyjura.eu

Bank Spółdzielczy w Sędziszowie Młp. nr konta

25 9172 0003 0007 6005 3000 0010


Serwis ekspresów Jura

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

tel. +48 696 158 042

serwis@ekspresyjura.eu


Firma eTrading24.pl jest Autoryzowanym Dystrybutorem marki Jura na rynku Polskim. Oznacza to, że wszystkie sprzedawane przez nas ekspresy są dedykowane na rynek Polski, a więc posiadają menu w języku Polskim, polską instrukcję oraz rozszerzoną gwarancję honorowaną w Autoryzowanym Serwisie JURA POLSKA.
Kupując ekspres w naszej firmie macie Państwo zagwarantowane:
 • wysyłkę towaru w 24h
  wysyłkę towaru w 24h (dni robocze),
 • ekspres nowy oryginalnie zapakowany
  ekspres nowy oryginalnie zapakowany,
 • pakiet startowy z filtrem
  pakiet startowy z filtrem oraz materiałami eksploatacyjnymi,
 • pomoc techniczną pod telefonem przez cały okres eksploatacji urządzenia,
 • gwarancję 24 miesiące
 • paragon, faktura VAT
  paragon, faktura VAT.


Jura Impressa Z9

Jura Impressa Z9 One Touch TFT

Doskonała jakość parzonej kawy, intuicyjna i prosta obsługa oraz wyrafinowany, elegancki design to właśnie Jura Impressa Z9. Nowość z 2013 r. Impressa Z9 to prawdziwa ikona stylu w segmencie super premium. Wyznacza najwyższe standardy. Linia Z została zaprojektowana tak, by łączyć w sobie luksus, elegancję i wyrafinowanie.

 

 

z9chrom_1

 

 

 

 

 

ONE TOUCH
System One Touch to technologia, dzięki której za pomocą jednego przycisku jesteśmy w stanie przygotować szeroką gamę pysznych napojów kawowych. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby ekspres zaciągnął i spienił mleko, następnie z tej samej wylewki poleci zaprogramowana ilość kawy bez konieczności przesuwania filiżanki. Przyrządzenie doskonałego cappucino czy latte macciato może być jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. WYSTARCZY JEDEN DOTYK!

 

 

z9_3z9_2

 

 

WYŚWIETLACZ TFT+ ‚ROTARY SWITCH’
Ekspres wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości. Wyświetlacz TFT połączony z przełącznikiem obrotowym ROTARY SWITCH jest koncepcją obsługi, która wyznacza nowe standardy. Obsługa ekspresu jest więc jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. Dzięki nim w prosty sposób możesz indywidualnie zdefiniować aż sześć napoi i przypisać im nazwy w zależności od preferencji użytkownika. Dodatkowa funkcjonalność – kawa à la carte – sprawia, że możliwości tego ekspresu są nieograniczone.

 

 

z9chrom_7z9chrom_4

 

 

 

 

DWA OSOBNE SYSTEMY GRZEWCZE
Dwa, oddzielne systemy grzewcze- termobloki, umożliwiają wydawanie kaw czarnych i kaw mlecznych, bez konieczności oczekiwania ‚na parę’, jak ma to miejsce w przypadku ekspresów z jednym termoblokiem. Pozwala to na przyrządzenie większej ilości różnorodnych napojów kawowych w krótkim czasie.

 

kawa

 

TECHNOLOGIA FINE-FOAM
Technologia ta pozwala na tworzenie idealnie kremowej pianki mlecznej. Spieniacz został w tym celu odpowiednio skonstruowany. Ma dwie, osobne komory, dzięki temu mleko spieniane jest dwukrotnie. Podczas drugiego spieniania, ewentualne pęcherzyki powietrza pękają. Pianka zostaje wygładzona. Staje się jednolita i kremowa. By równomiernie i delikatnie piana rozkładała się w filiżance, odpowiednia konstrukcja wylotu celowo spowalnia jej wypływ.

IMPRESSA Z9 jest w stanie przygotować najwyższej jakości piankę o idealnej teksturze, która z pewnością będzie ukoronowaniem każdego z modnych specjałów.

 

 

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ DYSZY CAPPUCINO/LATTE

IMPRESSA Z9 posiada możliwość regulacji zarówno wylewki centralnej, jak i wylewki do CAPPUCINO/LATTE. Dozownik kaw czarnych regulowany jest w pozycji góra/dół w zakresie od 74 mm do 104 mm. , co pozwala tworzyć doskonałe specjały zarówno w małych filiżankach espresso jak też w dużych filiżankach cafe crema. Natomiast dyszę do cappucino lub latte można dodatkowo regulować z zakresie od 113 mm do 153 mm. Pozwala to podstawić nawet wysokie szklanki na stopce.

 

 

z9chrom_3Z9chrom

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Aktualności