Ekspresy do kawy Jura
Sprzedaż materiałów eksploatacyjnch
oraz serwis ekspresów Jura
tel. 696 158 042
e-mail: serwis@ekspresyjura.eu
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Doradztwo i sprzedaż ekspresów Jura
tel. 660 420 242
e-mail: jura@ekspresyjura.eu
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00


INFORMACJE

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Jura.

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

tel. +48 660 420 242

biuro@ekspresyjura.eu

Bank Spółdzielczy w Sędziszowie Młp. nr konta

25 9172 0003 0007 6005 3000 0010


Serwis ekspresów Jura

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

tel. +48 696 158 042

serwis@ekspresyjura.eu


Firma eTrading24.pl jest Autoryzowanym Dystrybutorem marki Jura na rynku Polskim. Oznacza to, że wszystkie sprzedawane przez nas ekspresy są dedykowane na rynek Polski, a więc posiadają menu w języku Polskim, polską instrukcję oraz rozszerzoną gwarancję honorowaną w Autoryzowanym Serwisie JURA POLSKA.
Kupując ekspres w naszej firmie macie Państwo zagwarantowane:
 • wysyłkę towaru w 24h
  wysyłkę towaru w 24h (dni robocze),
 • ekspres nowy oryginalnie zapakowany
  ekspres nowy oryginalnie zapakowany,
 • pakiet startowy z filtrem
  pakiet startowy z filtrem oraz materiałami eksploatacyjnymi,
 • pomoc techniczną pod telefonem przez cały okres eksploatacji urządzenia,
 • gwarancję 24 miesiące
 • paragon, faktura VAT
  paragon, faktura VAT.


Ekspresy Jura – poznaj ich możliwości

Ekspresy do kawy szwajcarskiej firmy Jura istnieją na rynku od lat 30. XX w. Od tamtej pory firma niezmiennie cieszy się opinią firmy o innowacyjnym a jednocześnie ekskluzywnym podejściu do projektowania urządzeń małego AGD. Jako światowy lider w branży Jura oferuje produktu zarówno wykorzystywane w gospodarstwach domowych, jak i przez profesjonalnych baristów, do przyrządzania napojów tj. choćby ristretto, espresso, macchiato, czy cappuccino.

Ekspresy do kawy firmy Jura

W ofercie znaleźć można znal znaleźć ekspresy Jura automatyczne, które dzięki wyjątkowemu designowi stają się również dekoracją wnętrza i niejako wizytówką nowoczesnej kuchni. Urządzenia te pozwalają przyrządzić kawę ze świeżo zmielonych aromatycznych ziaren, dzięki wbudowanemu młynkowi.

Impressa F9 TFT

Impressa F9 TFT to najnowszy ekspres do kawy, z wygodną funkcją One Touch, która za jednym dotknięciem przycisku, w kilka chwil serwuje pyszna kawę (cappuccino, kawa czarnej, latte macchiato a także mocną ristretto), wyjątkowo aromatyczną, za sprawą technologii “Aroma+”. Funkcja ta zapewnia zdecydowanie szybsze mielenie, pod odpowiednim kątem nachylenia młynka, dzięki czemu zmielone ziarna, zachowują cały swój aromat i smak, który odnaleźć można w filiżance.

Impressa F9 TFT to idealne rozwiązanie dla domu, które ze zwykłego parzenia kawy, uczyni wyśmienitą zabawę i eksperymenty z rodzajami, smakami i intensywnością napojów. Ponadto modele linii Impressa posiadają zaawansowaną technologią cappuccino, która tworzy na kawie idealnie mleczną piankę, będącą zwieńczeniem dzieła.
Proces parzenia wykorzystany w tym modelu uwalnia pełnię smaku i aromatu jakie drzemią w ziarenkach.

ENA Micro 90 Aroma G3

Równie atrakcyjny i często kupowany przez klientów jest ekspres do kawy ENA Micro 90 Aroma G3, który stanowi pierwsze tego typu urządzanie na świecie, na jedną filiżankę. Urządzenie jest dodatkowo wyposażone w funkcję P. E. P, zapewniającą intensywny smak espresso, który przybliża w zaciszu domowym atmosferę słonecznych Włoch.

Młynek Aroma G3, mieli błyskawicznie ziarna, które zostają natychmiast zaparzone, dzięki czemu nie pozostają w nim resztki fusów kawowych, co bez wątpienia jest dużym atutem higienicznym, ułatwiającym utrzymanie urządzenia w czystości.

Mimo, że ekspres ten jest przeznaczony do przygotowywania niewielkich ilości napojów kawowych – czarna, kawa z mlekiem oraz espresso, to smakują one równie dobrze, jak te prostu z kawiarni.

ENA Micro 90 Aroma 30, podobnie jak pozostałe ekspresy Jura, jest wyjątkowo zaprojektowany, dzięki czemu z powodzeniem pasuje do każdego typu kuchni, niezależnie od wystroju i przestronności.

GIGA X8 Professional

GIGA X8 Professional to model wysoce zaawansowany i specjalistyczny, który jest szczególnie polecany do biur oraz hoteli gdzie urządzane są konferencje na wysokim, biznesowym poziomie, a także do obiektów gastronomiczny, gdzie niezawodność sprzętu jest wysoce ceniona. Ten model z uwagi na intuicyjną obsługę, bardzo chętnie nabywany jest także do obiektów, gdzie przewidziana jest samoobsługa np. stacje benzynowe. GIGA X8 Professional pozwala na przyrządzenia aż 29 różnych wariantów kaw, o intensywnym aromacie i niepowtarzalnym smaku. Ponadto wbudowana funkcja SPEED, zapewnia przygotowanie napoju w niespotykanie krótkim czasie.

Ten ekspres do kawy posiada bardzo przydatną funkcję automatycznego czyszczenie i odkamieniania, co bardzo istotnie pozwolą zaoszczędzić czas.

Kawa to jeden z ulubionych napojów, bez których trudno wyobrazić sobie poranek. Wybierając profesjonalny sprzęt tj. ekspresy Jura można cieszyć się smakiem i aromatem kawy, jaki znaleźć można w najlepszych włoskich kawiarniach.

Kategorie: Aktualności