Ekspresy do kawy Jura
Sprzedaż materiałów eksploatacyjnch
oraz serwis ekspresów Jura
tel. 696 158 042
e-mail: serwis@ekspresyjura.eu
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Doradztwo i sprzedaż ekspresów Jura
tel. 660 420 242
e-mail: jura@ekspresyjura.eu
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00


INFORMACJE

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Jura.

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

tel. +48 660 420 242

biuro@ekspresyjura.eu

Bank Spółdzielczy w Sędziszowie Młp. nr konta

25 9172 0003 0007 6005 3000 0010


Serwis ekspresów Jura

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

tel. +48 696 158 042

serwis@ekspresyjura.eu


Firma eTrading24.pl jest Autoryzowanym Dystrybutorem marki Jura na rynku Polskim. Oznacza to, że wszystkie sprzedawane przez nas ekspresy są dedykowane na rynek Polski, a więc posiadają menu w języku Polskim, polską instrukcję oraz rozszerzoną gwarancję honorowaną w Autoryzowanym Serwisie JURA POLSKA.
Kupując ekspres w naszej firmie macie Państwo zagwarantowane:
 • wysyłkę towaru w 24h
  wysyłkę towaru w 24h (dni robocze),
 • ekspres nowy oryginalnie zapakowany
  ekspres nowy oryginalnie zapakowany,
 • pakiet startowy z filtrem
  pakiet startowy z filtrem oraz materiałami eksploatacyjnymi,
 • pomoc techniczną pod telefonem przez cały okres eksploatacji urządzenia,
 • gwarancję 24 miesiące
 • paragon, faktura VAT
  paragon, faktura VAT.


Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT

Cena brutto: 18 900,00 zł
Dostępność: Wysyłka 24H
Przejdź do sklepu
Dostawa, uruchomienie i szkolenie gratis zobacz więcej
Na terenie Warszawy i okolic oraz Rzeszowa i okolic przy zakupie ekspresu do kawy Jura dostawa, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi ekspresu GRATIS.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

660 420 242 (8.00-24.00)
W inne rejony Polski dostawa 24h za pośrednictwem firmy kurierskiej


Na pytania chętnie odpowiemy od 8:00 do 24:00 pod numerem telefonu 660 420 242


 

Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT

 
Przejście na wyższym poziom

Nowy, w pełni automatyczny ekspres do kawy GIGA X3 Professional posiada wszystko, czego potrzebują pracownicy dużych biur, przestrzeni typu „open space”, czy pomieszczeń przeznaczonych na odpoczynek.
Ekspres chętnie kupowany do małej gastronomii oraz biur, zwłaszcza w miejscach, gdzie wydaje się duże ilości napojów kawowych w krótkim czasie, jak też w miejscach gdzie przewidziana jest samoobsługa, a więc w kantynach pracowniczych, stacjach benzynowych, salonach samochodowych itp. Wydajność dzienna to nawet 120 porcji.

Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT
GIGA X3 Professional oferuje za naciśnięciem jednego przycisku 30 indywidualnie programowanych specjałów kawowych oraz dodatkowo 12 przepisów baristy, a wśród nich również modna kawa flat white. Równocześnie z niezwykle intuicyjną obsługą GIGA X3 Professional zapewnia minimum wysiłku przy codziennej obsłudze dzięki zastosowaniu dużego zbiornika na ziarna z funkcją Aroma Protection o pojemności 1 kg. Rekomendowanymi udogodnieniami oszczędzającymi czas mogą być dodatkowo zestaw odprowadzania fusów oraz zestaw odpływowy tacy ociekowej.
Minimalizacja czasu obsługi dzięki zintegrowanym programom czyszczenia i konserwacji uruchamianym po naciśnięciu jednego przycisku, bez konieczności stałego monitorowania urządzenia. Pojemny zbiornik na wodę i zbiornik na fusy oraz duża taca ociekowa czynią urządzenie niezwykle mobilnym i sprawiają, że można go użytkować w sposób elastyczny, w zależności od potrzeb.

 

Podwójne układy i systemy… Lepsza jakość, dłuższa żywotnośćPodwójny system grzewczy, podwójne przepływomierze i pompy,
 
umożliwiają jednoczesne nalewanie świeżo zaparzonej kawy i ciepłego mleka prosto do filiżanki. Przygotowanie idealnego, domowego café au lait staje się naprawdę proste. Podobnie jak przygotowanie mlecznych specjałów takich jak cappuccino, espresso macchiato czy trójwarstwowe latte macchiato, które w przypadku GIGA X3 możemy dozować do wysokich 15,9 cm szklanek.

Zastosowanie żaren wykonanych ze spieków ceramicznych gwarantuje niezmienną jakość napojów, jak również większą żywotność urządzenia oraz bardzo cichą pracę. Niezwykle szybki proces mielenia ziarna.

 Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT
 Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT Kolorowy wyświetlacz graficzny TFT… Prosta i intuicyjna obsługa
 
Ekspres posiada kolorowy wyświetlacz TFT, na którym w trakcie parzenia oraz w trakcie wyboru wyświetlane są kolorowe animacje poszczególnych napojów.
Napoje możemy wybierać za pomocą przycisków szybkiego wyboru z panelu ekranu startowego (8 pozycji) lub za pomocą Rotary Switch Select (pokrętła).
Wybór za pomocą pokrętła: w ten sposób możemy wybrać i przyrządzić więcej produktów, niż pokazuje ekran startowy. Po obróceniu pokrętła kolejno wyświetlają się wszystkie możliwe kompozycje (w postaci kolorowych obrazków na wyświetlaczu).Wyświetlacz kolorowy TFT nie tylko pokazuje kompozycje kaw, które możemy w danym momencie przygotować, ale prowadzi użytkownika poprzez szereg procesów eksploatacyjnych (czyszczenie, wymiana filtra, odkamienianie) i konfiguracji systemu (definiowanie produktów).
Wyświetlacz TFT oraz menu w języku polskim, to łatwość komunikowania się z ekspresem.
Ogromny wachlarz możliwości wyboru kaw… od ristretto po flat white
 
Największym jednak osiągnięciem zastosowanym w tej maszynie, jest możliwość zaprogramowania pod przyciskami kompozycji kawowych – również tych na bazie mleka.
System One Touch, dotyczy tutaj już nie tylko, cappuccino, ale też kawy latte macchiato espresso macchiato czy kawy białej.Oznacza to, że naciskając tylko jeden przycisk możemy zrobić napoje, takie jak:- cappuccino, 2 x cappuccino,
- latte macchiato, 2 x latte macchiato,
- espresso macchiato, 2 x espresso macchiato,
- kawa biała (cafe latte), 2 x kawa biała (cafe latte),
- flat white (kawa biała), 2 x flat white (kawa biała),bez konieczności przesuwania szklanki czy filiżanki pod dodatkową wylewkę.Po naciśnięciu przycisku ekspres zaciąga mleko z pojemnika i podgrzewając spienia go, następnie z tej samej wylewki popłynie zaprogramowana ilość kawy o zaprogramowanej mocy i temperaturze. Dotyczy to napojów kawowych latte macchiato, cappuccino, espresso macchiato. W przypadku kawy białej (cafe latte), ekspres dozuje gorące, niespienione mleko i kawę równocześnie z jednej wylewki.W ekspresie GIGA X3 Professional mamy też możliwość zdefiniowania kaw czarnych. Do dyspozycji mamy:- ristretto, 2 x ristretto,
- espresso, 2 x espresso,
- kawa czarna, 2 x kawa czarna,W ekspresie istnieje również możliwość zaprogramowania:- dzbanek kawy, 2 x dzbanek kawy,
- porcja mleka spienionego, 2 x porcja mleka spienionego,
- porcja mleka (podgrzane), 2 x porcja mleka,
- porcja gorącej wody,Łącznie mamy możliwość zdefiniowania aż 30 opcji wyboru.
Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT

 

 

 

 

Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT

 Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT Perfekcyjne Latte Macchiato… Kawa jak w kawiarni
 
Nowością w modelach GIGA jest system automatycznego przełączania dozowania mleka spienionego na niespienione.
Podczas przygotowywania napoju Latte Macchiato ekspres pobiera i dozuje na początku mleko niespienione (1/3 szklanki), następnie automatycznie przełącza się na piankę mleczną (dopełnia do wysokości 2/3 szklanki). W tym momencie w szklance mamy idealnie rozwarstwione mleko.
W ten sposób nie ma potrzeby ustawiania pauzy (czyli czasu potrzebnego na rozwarstwienie pianki mlecznej).
Po wydaniu mleka ekspres zaczyna dozować kawę, która przechodzi przez warstwę pianki i zatrzymuje się na warstwie mleka niespienionego. W ten właśnie sposób uzyskujemy idealne trzywarstwowe Latte Macchiato.Wyposażony w technologię idealnie kremowej pianki mlecznej - fine foam (spieniacze mają dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie. Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednolita i wygładzona. Specjalna konstrukcja wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki czemu równo rozkłada się ona w filiżance) – GIGA X3 Professional jest w stanie przygotować najwyższej jakości piankę o idealnej teksturze, która z pewnością będzie ukoronowaniem każdego z modnych specjałów.
Poczuj się jak profesjonalny BARISTA
 
Teraz możesz stać się profesjonalnym baristą w mgnieniu oka. W programie ekspresu znajdują się przepisy na nietypowe kompozycje napojów na bazie kawy. Możesz zaskoczyć Swoich gości takimi specjałami jak:Marocchino, Pepresso, White Cool, smakowym Latte Macchiato, Irish coffee, Café Mélange, Viennese coffee, Winter Magic coffee, Shakerato, Mango Lassi, Red Cool czy Summer Fire.

Za pomocą grafiki i tekstu GIGA X3 Professional poprowadzi Cię i pokieruje w taki sposób, aby przygotowywanie napoi stało się przyjemnym doświadczenie dla rozpieszczonych smakoszy – i ucztą dla oczu.

 Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT
 giga5_wentylacja Innowacyjny system wentylacyjny Venti Port
 
Z uwagi na fakt, że ekspres wyposażony jest w podwójne systemy i układy, które emitują do wnętrza dużą ilość ciepła ekspres GIGA X3 Professional posiada system wentylacji Venti Port. Porty te działają harmonijnie z elektronicznym systemem wentylacji, automatycznie odprowadzając z wnętrza ciepło, jednocześnie dostarczając tam świeże powietrze.
Certyfikat higieny poświadczony przez TÜV Rheinland
 
JURA, szwajcarski specjalista kawowy otrzymał certyfikat potwierdzający spełnianie wysokich standardów higieny w niezależnym teście przeprowadzonym przez TÜV Rheinland. W ramach niezależnego badania mikrobiologicznego, automatyczne ekspresy do kawy JURA poddawano codziennej pracy przez okres kilku miesięcy, podczas gdy naukowcy przeprowadzali analizy istotnych elementów higieny.Wyniki wykazały, że ekspresy do kawy JURA są bardzo higieniczne.

Testy obejmowały wszystkie etapy wykonania specjału kawowego, jednostkę zaparzającą, młynek, pojemnik na ziarna kawy, zbiornik na wodę, pojemnik na fusy, tackę ociekową, dyszę do kawy, wody i do spieniania mleka oraz przewody systemu mlecznego jak również pojemnik na mleko.

 Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT

 

Możliwość zmiany nazw produktów

Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT

 

 

 

 

 

 

 

Możliwość repozycjonowania produktów

Ekspres do kawy Jura GIGA X3 ALU Professional TFT

 

 

 

 

 

 

 

W cenę wliczony jest dojazd do klienta w dowolne miejsce Polski oraz szkolenie.Dane techniczne

I.P.B.A.S. - Inteligentny System Wstępnego Zaparzania: wydobywa maksimum smaku i aromatu z każdej mieszanki kawy
I.P.W.S.: Zintegrowany system filtracji wody (filtry CLARIS)
Element grzewczy - Termoblok 2
Zintegrowany stożkowy młynek o sześciu ustawieniach stopnia zmielenia: 1
Młynek AROMA + (czas mielenia -50% ok. 3 sekundy, redukcja hałasu -50%)
Conector System - możliwość korzystania z różnego rodzaju dysz spieniających
Dysza spieniająca - samoczynnie zaciąga mleko poprzez silikonowy wężyk Professional
ZERO ENERGY Switch - tryb oszczędzania energii
Ciśnienie 15 bar - określa maksymalną siłę, z jaką woda przepływa przez zmieloną kawę.
Ilość kawy na porcję - regulowana gramatura ziarna, jaka przypada na porcję napoju kawowego 5-16 g (xmild, mild, normal, strong, xstrong)
Automatyczne programy pielęgnacyjne - czyszczenie/odkamienianie/płukanie
Użycie kawy ziarnistej i mielonej - czyste ziarna kawy pozbawione olejków smakowo-aromatycznych
Programowalna twardość wody - tester w pakiecie startowym
Dozowanie gorącej wody - gorąca woda np. na herbatę
Dozowanie gorącej pary - możliwość niezależnego spieniania mleka
Definiowanie kaw czarnych - kawa czarna pod przyciskiem (pojemność, moc, temperatura) 1 x ristretto, 1 x espresso, 1 x kawa
Podwójne kawy czarne - dwie filiżanki kawy czarnej przy pojedyńczym parzeniu
Definiowanie kaw mlecznych - kompozycje kaw na bazie mleka pod przyciskiem (bez przesuwania filiżanki) 1 x cappuccino, 1 x latte macchiato, 1 x cafe latte, 1 x flat white (kawa biała), 1 x espresso macchiato
Podwójne kawy mleczne - dwie filiżanki kawy mlecznej przy pojedyńczym parzeniu
Kawa specjalna 1 x dzbanek z jakością espresso, 2 x dzbanek z jakością espresso
Dozowanie mleka - dozowanie samego mleka: spienionego lub niespienionego podgrzanego (np. do zalania kakao) TAK - Mleko spienione i niespienione
Funkcja Aroma Boost - możliwość przygotowania napoju kawowego z maksymalną mocą naparu
Definiowanie ilości wody na porcję kawy - przeskok co 5 ml TAK (25 ml - 290 ml)
Definiowanie temperatury parzenia kawy TAK (normalna, wysoka)
Definiowanie ilości gorącej wody na herbatę - przeskok co 5 ml TAK (25 ml - 450 ml)
Definiowanie temperatury wody na herbatę TAK (niska, średnia, wysoka)
Programowanie czasu wyłączania - od momentu zaparzenia ostatniej kawy
Automatyczne przełączanie: mleko spienione/mleko niespienione
Program płukania/czyszczenia systemu mleka Automatyczny - Wybór z programów pielęgnacyjnych
Komunikaty: wymień filtr, napełnij pojemnik wody/ziarna, opróżnij fusy TAK - tekst (język polski)
Licznik wydanych porcji
Komunikacja z użytkownikiem - sposób wyświetlania informacji Wyświetlacz graficzny TFT (grafika i język polski)
Panel przedni - materiał i struktura wykończenia Aluminiowa płyta panelu przedniego wykończona proszkowo na satynę (mat)
Rotary Switch - obrotowe pokrętło wielofunkcyjne
Podgrzewana płyta na filiżanki
Podświetlenie filiżanek - niczym w świetle reflektorów
Regulowana wysokość wylewki kawy - regulacja góra/dół 70 mm - 159 mm
Regulowana wysokość dyszy cappuccino/latte - regulacja góra/dół 70 mm - 159 mm
Regulowana szerokość wylewki kawy - rozstaw wylewki dla dwóch filiżanek jednocześnie 20 mm - 50 mm
Obrotowa wylewka kawy - jeden lub dwa strumienie kawy
Dodatkowe akcesoria - dodatkowe wyposażenie ekspresu
Pojemność zbiornika na wodę 5 l
Pojemność zbiornika na ziarno 1000 g
Pojemność zbiornika na fusy ok. 40 porcji
Długość kabla 1,1 m
Napięcie 230 V, 50 Hz
Moc 2300 W
Tryb czuwania Stand-by ≤ 0,01 W
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 37 cm x 55 cm x 49,7 cm
Waga 18,2 kg